airdrop

Taurus Chain Airdrop

50 Dolar değerinde Taurus Chain airdrobuna katılmak ve ücretsiz para kazanmak için adımları dikkatlice yapınız
50 Dolar değerinde Taurus Chain airdrobuna katılmak ve ücretsiz para kazanmak için adımları dikkatlice yapınız

Taurus Chain airdrobuna katılmak ve ücretsiz para kazanmak için adımları dikkatlice yapınız. Taurus Chain Airdrop rehberi ve gerekli tüm işlemleri aşağıdan takip edebilirsiniz.

50$
Değeri
100 TRT
Referans
500 TRT
Token
ERC 20
Platform

Taurus Chain Airdrop Rehber:

Taurus Chain Airdrop

Taurus Chain (TRT Coin)

TRT Coin, Taurus Chain token Coingecko’da listeli bir tokendir. Altın ve madencilik gibi yerlerde alışveriş sağlamak için üretilmiştir.

Bu Airdrobu Paylaşma Nedenimiz?

Blockchain zinciriyle işlemler gösterip altın ve daha değerli eşyaları kolayca alım satım yapılmasını amaçlayan bir oluşumdur. Şu an yaptıkları TRT Coin airdrop paylaşımı değerlendirebilecek bir airdroptur. Taurus Chain airdrop‘una katılanlara şimdiden bol kazançlar!

İlgili kripto para veya tokenin yukarıda belirtilen değeri, ilgili şirket tarafından iletilen değerleri içermektedir. Kripto para veya tokenin gerçek fiyatı, yayında olduğu veya yayına geçeceği borsadaki paritesinden takip edilmelidir. Airdrop.com.tr bu açıdan sorumluluk kabul etmez. Kazanç da kayıp da katılımcının kendisine aittir.

Kripto para airdroplarından haberdar olmak için bizi Telegram, Twitter ve Instagram‘dan takip edebilirsiniz.

airdrops
Türkiye'nin en büyük airdrop platformunun daimi müdavimi. Türkçe airdropları, binlerce kripto para severle paylaşmaya kendini adamış birisidir airdrops!