airdrop

Storeum Airdrop

50 Dolar değerinde Storeum airdrobuna katılmak ve ücretsiz para kazanmak için adımları dikkatlice yapınız
50 Dolar değerinde Storeum airdrobuna katılmak ve ücretsiz para kazanmak için adımları dikkatlice yapınız

Storeum airdrobuna katılmak ve ücretsiz para kazanmak için adımları dikkatlice yapınız. Storeum Airdrop rehberi ve gerekli tüm işlemleri aşağıdan takip edebilirsiniz.

50$
Değeri
N/A
Referans
N/A
Token
ETH
Platform

Storeum Airdrop Rehber:

storeum airdrop

Storeum (STO Coin)

STO Coin, Storeum token CoinMarketCap’da listeli bir tokendir. Site içinde mağazalarda ki alış ve satışlar için kullanılmayı hedeflemiştir.

Bu Airdrobu Paylaşma Nedenimiz?

Storeum tüm dünyada ki alıcılar ve satıcılar için oluşturulmuş bir platformdur.Herhangi bir satıcı kolay bir şekilde kendi malını satabilmek için mağaza oluşturabilmesini sağlamaya çalışmaktadır. Şu an yaptıkları STO Coin airdrop paylaşımı değerlendirebilecek bir airdroptur. Storeum airdrop‘una katılanlara şimdiden bol kazançlar!

İlgili kripto para veya tokenin yukarıda belirtilen değeri, ilgili şirket tarafından iletilen değerleri içermektedir. Kripto para veya tokenin gerçek fiyatı, yayında olduğu veya yayına geçeceği borsadaki paritesinden takip edilmelidir. Airdrop.com.tr bu açıdan sorumluluk kabul etmez. Kazanç da kayıp da katılımcının kendisine aittir.

Kripto para airdroplarından haberdar olmak için bizi Telegram, Twitter ve Instagram‘dan takip edebilirsiniz.

airdrops
Türkiye'nin en büyük airdrop platformunun daimi müdavimi. Türkçe airdropları, binlerce kripto para severle paylaşmaya kendini adamış birisidir airdrops!