airdrop

Ludena Protocol Airdrop

10 Dolar değerinde Ludena Protocol airdrobuna katılmak ve ücretsiz para kazanmak için adımları dikkatlice yapınız
10 Dolar değerinde Ludena Protocol airdrobuna katılmak ve ücretsiz para kazanmak için adımları dikkatlice yapınız

Ludena Protocol airdrobuna katılmak ve ücretsiz para kazanmak için adımları dikkatlice yapınız. Ludena Protocol airdrop rehberi ve gerekli tüm işlemleri aşağıdan takip edebilirsiniz.

10$
Değeri
1 Bilet hakkı
Referans
N/A LDN
Token
ERC20
Platform

Ludena Protocol Airdrop Rehber:

Ludena Protocol Airdrop

Ludena Protocol (LDN Coin)

LDN Coin, Ludena Protocol mobil uygulamalarda kullanılması için oluşturulmuş bir kripto paradır. Kripto parayla mobil oyunlarda ödül almanızı sağlamak için üretilmesi amaçlanmıştır.

Bu Airdrobu Paylaşma Nedenimiz?

Oyuncuları için her şeyi yapan bir kurum olamaya çalışmaktadır.Asıl ilgi alanları mobil oyunlar olup kendilerini duyurmak için ödül dağıtımı yapmaktadırlar. Şu an yaptıkları LDN Coin airdrop paylaşımı değerlendirebilecek bir airdroptur. Ludena Protocol airdrop‘una katılanlara şimdiden bol kazançlar!

İlgili kripto para veya tokenin yukarıda belirtilen değeri, ilgili şirket tarafından iletilen değerleri içermektedir. Kripto para veya tokenin gerçek fiyatı, yayında olduğu veya yayına geçeceği borsadaki paritesinden takip edilmelidir. Airdrop.com.tr bu açıdan sorumluluk kabul etmez. Kazanç da kayıp da katılımcının kendisine aittir.

Kripto para airdroplarından haberdar olmak için bizi Telegram, Twitter ve Instagram‘dan takip edebilirsiniz.

airdrops
Türkiye'nin en büyük airdrop platformunun daimi müdavimi. Türkçe airdropları, binlerce kripto para severle paylaşmaya kendini adamış birisidir airdrops!