airdrop

EzyStayz Airdrop

12 Dolar değerinde EzyStayz airdrobuna katılmak ve ücretsiz para kazanmak için adımları dikkatlice yapınız
12 Dolar değerinde EzyStayz airdrobuna katılmak ve ücretsiz para kazanmak için adımları dikkatlice yapınız

EzyStayz airdrobuna katılmak ve ücretsiz para kazanmak için adımları dikkatlice yapınız. EzyStayz Airdrop rehberi ve gerekli tüm işlemleri aşağıdan takip edebilirsiniz.

12$
Değeri
$1.5
Referans
N/A EZY
Token
ERC20
Platform

EzyStayz Airdrop Rehber:

EzyStayz Airdrop

EzyStayz (EZY Coin)

EZY Coin, EzyStayz kripto para sahiplerine tatil seçeneği sunup EZY Coin ile alışveriş yapmasını sağlamaya çalışmaktadır.

Bu Airdrobu Paylaşma Nedenimiz?

EzyStayz kripto kullanıcılarına tatil için global ve küresel güvenilir topluluk pazarı oluşturmayı amaçlıyor.Kripto para sahiplerine hızlı bir şekilde tatil seçeneklerini listeleyip doğrudan erişim sağlamaya çalışmaktadır . Şu an yaptıkları EZY Coin airdrop paylaşımı değerlendirebilecek bir airdroptur. EzyStayz airdrop‘una katılanlara şimdiden bol kazançlar!

İlgili kripto para veya tokenin yukarıda belirtilen değeri, ilgili şirket tarafından iletilen değerleri içermektedir. Kripto para veya tokenin gerçek fiyatı, yayında olduğu veya yayına geçeceği borsadaki paritesinden takip edilmelidir. Airdrop.com.tr bu açıdan sorumluluk kabul etmez. Kazanç da kayıp da katılımcının kendisine aittir.

Kripto para airdroplarından haberdar olmak için bizi Telegram, Twitter ve Instagram‘dan takip edebilirsiniz.

airdrops
Türkiye'nin en büyük airdrop platformunun daimi müdavimi. Türkçe airdropları, binlerce kripto para severle paylaşmaya kendini adamış birisidir airdrops!