airdrop

Coinsbit CNGame Airdrop

300 Dolar değerinde CNGame airdrobuna katılmak ve ücretsiz para kazanmak için adımları dikkatlice yapınız
300 Dolar değerinde CNGame airdrobuna katılmak ve ücretsiz para kazanmak için adımları dikkatlice yapınız

CNGame airdrobuna katılmak ve ücretsiz para kazanmak için adımları dikkatlice yapınız. CNGame Airdrop rehberi ve gerekli tüm işlemleri aşağıdan takip edebilirsiniz.

$300
Değeri
30.000 CNG
Referans
30.000 CNG
Token
ERC20
Platform

CNGame Airdrop Rehber:

  • Yukarıdaki airdrop’a katıl butonuna basıyoruz.
  • Kayıt olduktan sonra mail onayı yapıyoruz.
  • Sağ üstte bulunan adama tıklayıp hesap kısmına giriyorsunuz .
  • Sol üstte bulunan doğrulama yerine tıklayıp KYC (+18) onayınızı yapabilmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz .
cngame airdrop

CNGame (CNG Coin)

CNG Coin, CNGame Casino kumar sitesi için üretilmiş kripto tokendir. Dünyaca başta gelen Coinsbit borsasıyla anlaşmışlardır. Sitede hızlı ödemelerin banka arayıcılığıyla olmamasını sağlamaktadır.

Coinsbit KYC Onayı Nasıl Yapılır?

  • Öncelikle İsim ve İletişim yerlerine isim,soy isminiz ve iletişim bilgilerinizle yollayınız.
  • Belgeler kısmına girdiğiniz de nüfus cüzdanı yazan yere kimliğinizin ön tarafı ehliyet yazan yere arka tarafını yollayınız.
  • Kimlikli öz çekim için kağıdın üstünde COINSBİT.IO altında çekindiğiniz tarih ve diğer elinizde kimlik olucak şekilde yolluyorsunuz ve işleminiz tamamlanmış oluyor
  • Kimlik onayı 24 saat içerisinde onaylanıyor

Bu Airdrobu Paylaşma Nedenimiz?

Coinsbit Borsası köklü borsalardan olup en büyük işlem hacmi olan 9. borsa olarak gözükmektedir. Yaptıkları airdroplarla insanların güvenini kazanmıştır. Şu an yaptıkları CNG Coin airdrop paylaşımı değerlendirebilecek bir airdroptur. CNGame airdrop‘una katılanlara şimdiden bol kazançlar!

İlgili kripto para veya tokenin yukarıda belirtilen değeri, ilgili şirket tarafından iletilen değerleri içermektedir. Kripto para veya tokenin gerçek fiyatı, yayında olduğu veya yayına geçeceği borsadaki paritesinden takip edilmelidir. Airdrop.com.tr bu açıdan sorumluluk kabul etmez. Kazanç da kayıp da katılımcının kendisine aittir.

Kripto para airdroplarından haberdar olmak için bizi Telegram, Twitter ve Instagram‘dan takip edebilirsiniz.

airdrops
Türkiye'nin en büyük airdrop platformunun daimi müdavimi. Türkçe airdropları, binlerce kripto para severle paylaşmaya kendini adamış birisidir airdrops!