airdrop

Bitexen Airdrop

6 Dolar değerinde Bitexen airdrobuna katılmak ve ücretsiz para kazanmak için adımları dikkatlice yapınız
6 Dolar değerinde Bitexen airdrobuna katılmak ve ücretsiz para kazanmak için adımları dikkatlice yapınız

Bitexen airdropuna katılmak ve ücretsiz bitexen para kazanmak için adımları dikkatlice yapınız. Bitexen Airdrop rehberi ve gerekli tüm işlemleri aşağıdan takip edebilirsiniz.

6$
Değeri
2 EXEN
Referans
2 EXEN
Token
ERC20
Platform

Bitexen Airdrop Rehber:

  • Yukarıdaki airdrop’a katıl butonuna basıyoruz.
  • Sağ üstte bulunan doğrulama yerine tıklayıp KYC (+18) onayınızı yapabilmek için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz .
Bitexen Borsası Airdrop

Bitexen (EXEN Coin)

EXEN Coin, Bitexen kullanıcılarına alım satımlarda ve komisyonlarda kullanılması için oluşturulmuş bir tokendir.

Bitexen KYC Onayı Nasıl Yapılır?

  • Öncelikle Kimlik onayı için kimliğinizin ön ve arka fotoğraflarını yollayacaksınız.
  • Bu görevi tamamladıktan sonra adres bilgilerinizi girmek için e-devlet sitesine girip ikametgah bilgilerinizi almanız gerekmektedir. İkametgah bilginizi alırken ‘Kuruma İbraz’ demelisiniz ve ad kısmına ‘Bitexen’ yazmalısınız.
  • Bütün bunları yaptıktan sonra KYC’nız 10 ila 15 dk arasında onaylanıyor.Hesabınıza da Exen Coinleriniz anında yatıyor. Bitexen para kazanma işlemiyle exen coin kazanma işlemi bu kadar dostlar!

Bu Airdrobu Paylaşma Nedenimiz?

Bitexen Türk borsaları arasında köklü borsaların başında gelmektedir ve kendilerini daha fazla kitleye tanıtmak için dağıtımlar yapmaktadırlar. Şu an yaptıkları EXEN Coin airdrop paylaşımı değerlendirebilecek bir airdroptur. Bitexen airdrop‘una katılıp, Bitexen para kazanma işlemiyle EXEN Coin kazananlara şimdiden bol kazançlar!

Bitexen Airdrop’u Nedir?

Bitexen airdrobu, Bitexen tarafından EXEN Coin’lerin ücretisiz dağıtması anlamına geliyor. Nasıl kazanacağınızı sitemizde anlattık.

Bitexen Para Kazanma Nasıl?

Bitexen’de şu anda geçerli olan ücretsiz EXEN Coin dağıtımına katılabilir, kazandığınız Exen Coin’leri borsada satarak Türk Lirasına çevirebilirsiniz.

Bitexen Airdrobuna Nasıl Katılabilirim?

Bitexen airdrop’una katılmanız için sitemizdeki rehberimizi takip etmeniz yeterlidir.

İlgili kripto para veya tokenin yukarıda belirtilen değeri, ilgili şirket tarafından iletilen değerleri içermektedir. Kripto para veya tokenin gerçek fiyatı, yayında olduğu veya yayına geçeceği borsadaki paritesinden takip edilmelidir. Airdrop.com.tr bu açıdan sorumluluk kabul etmez. Kazanç da kayıp da katılımcının kendisine aittir.

Kripto para airdroplarından haberdar olmak için bizi Telegram, Twitter ve Instagram‘dan takip edebilirsiniz.

airdrops
Türkiye'nin en büyük airdrop platformunun daimi müdavimi. Türkçe airdropları, binlerce kripto para severle paylaşmaya kendini adamış birisidir airdrops!